Artiestenreis Vasia Beach
Naast genieten van dit prachtige hotel (dat beoordeeld is met een 8.5 op Zoover.nl) zullen er tijdens deze feestweek een groot aantal artiesten voor u laten optreden. Wat denkt u van artiesten als:
John de Bever, Rob Ronalds, Alpenzusjes, Stef Ekkel, Jaman en Jan van Est
U kunt er van uitgaan dat dit een artiestenreis wordt om nooit te vergeten! Boek vandaag nog, u gaat al mee vanaf slechts 595 euro p.p.
Tijdens de reis kunt u genieten van:
- 2 avonden met optredens van Nederlandse artiesten
- All Inclusive verblijf in Vasia Beach
Ligging:
Vasia Beach is gelegen in het pittoreske dorpje Sissi. Agios Nikolaos ligt op 28 kilometer, Chersonissos op 17 kilometer. Het strand ligt op 900 meter, Aquis Vasia Beach biedt een gratis shuttle service naar het strand.
Faciliteiten:
Vasia Beach bestaat uit een hoofdgebouw en 2 bijgebouwen en is ruim van omzet. Er zijn maar liefst 7 buitenzwembaden met aparte kinderbaden omringd door een zonneterras met ligbedden en parasols. Handdoeken zijn met een borg te verkrijgen. Voor de kleintjes is er een speeltuin en een miniclub (4-12 jaar). Voor uw consumpties kunt u terecht in een van de 4 restaurants, waarvan 1 buffetrestaurant en 3 a la carte restaurants (Italiaans, Mediterraans en gourmet), diverse bars en een disco. Verder treft u in hotel Aquis Vasia Beach nog tal van overige faciliteiten waaronder een tv-ruimte, gratis draadloos internet in het hele hotel, dokterservice, kapper en een wasserette.
Uw hotelkamer:
De ruime en verzorgde standaardkamers van hotel Vasia Beach zijn voorzien van individuele airconditioning, LCD televisie, telefoon, internet, minibar (tegen betaling) en kluisje (tegen betaling). Een badkamer met bad of douche, toilet en föhn. Tevens beschikt u over een balkon of terras. Voor gezinnen kunnen wij de familiekamer aanbevelen bestaande uit 2 aparte ruimtes.
Sport & Ontspanning:
Op sportief gebied biedt Vasia Beach u tafeltennis, aerobics, jeu de boules, fitnessruimte, beachvolley, aquagym, minivoetbal en waterpolo. Biljart is tegenbetaling. In de Spa van het hotel Vasia Beach kunt u heerlijk ontspannen en tot rust komen, alle faciliteiten in de Spa zijn tegen betaling. Het internationale animatieteam verzorgd een uitgebreid animatieprogramma.
Verzorging:
All Inclusive: ontbijt (07.00-10.30), lunch (12.30-15.30) en diner (18.30-21.30) allen in buffetvorm. Koffie/thee en koekjes (16.00-18.00). Eén gratis diner bij één van de 2 a la carte restaurants “Pelagos” (Mediterraans) of “La Trattoria”(Italiaans), reserveren verplicht. Alle lokale alcoholische en alcoholvrije drankjes zijn inbegrepen van 10.00 – 23.00 uur. Tegen betaling: luxe koffie’s, drankjes na 23.00 uur, beschikbare importdrankjes en diner in het “gourmet” a la carte restaurant.
LET OP: In het voor/naseizoen en tijdens de winter periode (1 november t/m +/- 31 maart) kan het voorkomen dat bepaalde faciliteiten niet beschikbaar zijn i.v.m. onderhoud, bezetting of weersomstandigheden. Zo zijn veelal de buitenfaciliteiten niet beschikbaar, de buitenzwembaden buiten gebruik en geen of beperkte animatie aanwezig. Ook kan het voorkomen dat een accommodatieverschaffer vergoeding kan vragen voor bepaalde faciliteiten of diensten en dat het All Inclusive aanbod iets beperkter kan zijn. Het kan voorkomen dat een deel van een hotel(complex) tijdelijk niet in gebruik is vanwege onderhoud of lage bezetting.
Toeristenbelasting
In Griekenland betaalt u toeristenbelasting bij aankomst in uw accommodatie. Het bedrag is afhankelijk van het aantal sterren van jouw
accommodatie. Het bedrag dient contant betaald te worden. Voor 1* en 2* hotels is het 2 euro, voor 3* hotels is het 5 euro, voor 4* hotels is het 10 euro en voor 5* hotels is het 15 euro per nacht en per kamer
Let op:
De Griekse overheid hanteert sinds kort strengere regels voor lokale ondernemers, waardoor mogelijk beperkt of geen ligbedjes of parasols op het strand beschikbaar zijn. De strandfoto's met ligbedjes en/of parasols die wij tonen kunnen dus afwijken door de nieuwe, strengere regels.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Artiestenreis Vasia Beach