Kamelya Aishen K Club
Ultra All Inclusive
-
Vakantiepark


- Meerdere zwembaden en een aquapark
- Direct aan het strand
- Winnaar Hotel of the year award
8,6
Aanrader
451 beoordelingen
va
823
p.p.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Kamelya Aishen K Club
Totale score
Gebaseerd op:
451 beoordelingen
Ervaringen van onze klanten
Taal
Filter reisgezelschap
Sorteren op
Anoniem
Nederland
Met partner
,
Over Colakli:
Colakli is een erg leuke plaats! Winkeltjes op loopafstand, vervoer met de dolmus is ook top!
Over Kamelya Aishen K Club:
Het hotel zelf oogt van de buitenkant mooi, echter zijn de kamers echt wel aan groot onderhoud toe. Badkamer in het algemeen was niet om over naar huis te schrijven en de klink van de deur naar de gang hing helemaal los. Nog twee punten van verbetering zijn het restaurant en het ontvangst. Als je ‘s avonds rond 19:00/19:30u wil gaan eten, is er regelmatig geen plaats en moet je later terugkomen. Mijn partner heeft tevens voedselvergiftiging opgelopen en hoorde in het vliegtuig dat andere gasten van het hotel hier ook last van hebben gehad.
Dan nog iets over het ontvangst; wij kwamen om 03:00u in de nacht aan en onze kamer was op dat moment nog niet klaar. Als je er al een behoorlijk lange dag op hebt zitten, geen fijne binnenkomer!
Het hotel heeft echter ook heel goede punten! De zwembaden en glijbanen zijn prachtig, personeel is over het algemeen erg vriendelijk en het is fijn dat je ook op het strand eten kunt halen. Al met al wel een fijne vakantie gehad!
- Algemene indruk 7
- Ligging 8
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 6
- Eten 5
- Kamers 6
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
Roelof Stuifzand
Nederland
Met vrienden
,
Over Colakli:
de omgeving van Colakli is niets mis mee en de ligging prima.
Over Kamelya Aishen K Club:
Dit keer helaas een tegenvallende vakantie.
Bij aankomst kregen we te horen dat we te maken hadden met overboeking en worden we in een 2 kamer appartement gestopt samen met onze vrienden terwijl we aparte kamers hadden geboekt.
Als compensatie kregen we een voucher voor een keer a la carte eten maar dat was sowieso een sigaar uit eigen doos want er was al 1 keer a la carte eten bij de reis inbegrepen.
De volgende dag kregen wij kamers toegewezen achter op het resort, 3 hoog met het uitzicht in de kruin van de bomen, hier zijn we niet mee akkoord gegaan en uiteindelijk na tussenkomst van de reisleiding kregen we andere kamers toegewezen, nog steeds achter op het resort.
Geen van onze voorkeuren hebben wij gekregen en volgens de reisleidster wordt daar niet naar gekeken.
Wij boeken al jaren bij Corendon maar het eten in het buffetrestaurant was tot nu toe het slechtste van onze ervaringen, eentonig en matig van kwaliteit,
Dit keer dus helaas een onvoldoende voor Corendon
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 6
- Eten 6
- Kamers 6
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 5
Brenda Bidlot
Belgie
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Colakli:
Veel activiteiten mooie shows in de avond je vindt er alles naar wens ook de massage was toppie
Over Kamelya Aishen K Club:
Heel toppie, voor elk wat wils, de zwembaden genoeg
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 9
- Kamers 9
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 9
Anoniem
Belgie
Alleen
,
Over Colakli:
beste strand uit regio side, colakli, zeer groot grondgebied hotel, veel te doen ook qua activiteiten
Over Kamelya Aishen K Club:
je hoeft niet in je eigen plaats te blijven om te zwemmen maar kan ook naar ander zwembad gaan bij Fulya
- Algemene indruk 9
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 9
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10
Arie Debruin
Nederland
Met vrienden
,
Over Colakli:
Erg fijn zandstrand, lekkere bedden op het strand en de cabanas zijn super. Super gezellige boulevard, veel winkeltjes
Over Kamelya Aishen K Club:
Super hotel, veel activiteiten, professionele animatie. Het is echt een klein dorpje zo groot is het terrein. Eten is perfect. Ook op het strand kan je gewoon eten. Alleen zijn de kamers wat verouderd en de douche is erg klein (je kan je niet lekker douchen, en vooral niet als je koud water heb, wat regelmatig gebeurde)
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 9
- Prijs/kwaliteit 9
- Eten 8
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 9
Tessy Vanelk
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Colakli:
Prima omgeving, zelf niet veel buiten het hotel geweest.
Over Kamelya Aishen K Club:
Geen 5 sterren waard. Te weinig personeel, staan 1 of 2 mensen achter de bar. Zowel de bar aan het zwembad als in restaurant. Rondom zwembaden wordt er amper opgeruimd maar ook geen prullenbakken aanwezig om zelf iets weg te gooien. Zoals veel te lezen op Google kan het hotel niet met boekingen omgaan. De cocktails zijn niet te drinken zo smerig. Eten is prima, al zijn er te weinig plekken voor het aantal gasten in het restaurant.
Schoonmaak is prima, ook het vriendelijkste personeel wat er rond loopt.
Kamers niet beschikbaar, proberen je te paaien met een upgrade waar ze je vervolgens zonder enige communicatie weer uitzetten . Kamer geboekt voor 3 personen en krijgen een kamer met 2 bedden.
- Algemene indruk 4
- Ligging 7
- Service 2
- Prijs/kwaliteit 3
- Eten 7
- Kamers 2
- Kindvriendelijk 7
- Wifi kwaliteit 7
Jacobus Jansen
Nederland
Gezin met oud(ere) kind(eren)
,
Over Colakli:
Fantastisch omgeving, makkelijk met taxi naar manavkat
Over Kamelya Aishen K Club:
Zeer mooi hotel, goed eten en zeer ruime keus. Persoonlijk erg vriendelijk
- Algemene indruk 9
- Ligging 10
- Service 10
- Prijs/kwaliteit 10
- Eten 9
- Kamers 8
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 7
Theodorus Pruijn
Nederland
Met partner
,
Over Colakli:
Mooie stranden en ook Side was mooi en gezellig. Zeker nog een keer het bezoeken waard
Over Kamelya Aishen K Club:
Prachtige accommodatie. Wel storend dat na een bepaalde tijd (rond 23.00 uur) de bar al deels werd gesloten zodat gasten in de rij moesten voor een drankje. Dat vond ik eigenlijk niet kunnen. Koffiebar zou wat eerder open mogen en wat eerder kunnen sluiten.
- Algemene indruk 9
- Ligging 9
- Service 7
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten 7
- Kamers 7
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Milesa Milovanovic
Nederland
Met partner
,
Over Colakli:
Heel mooi strand mooi omgeving lekker water. Ik gaan nog een keer.
Over Kamelya Aishen K Club:
Hotel is echt mooi en super!
Maar als je geluk hebt dat je in Hotel verblijf.
Met accommodatie hebt je kans dat je 1km van Hotel verblijf. En niet 200m van de strand maar ok 1km. Dat is erg jammer oude kamers. Je hoort alles van buuren .Bij reservering sta deluxe 5 ????? sorry voor ons is dat 3??? niet meer
- Algemene indruk 8
- Ligging 8
- Service 8
- Prijs/kwaliteit 8
- Eten -
- Kamers 6
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 8
Katja Derksen
Nederland
Met partner
,
Over Colakli:
In Colakli is naast de bazaar niks. Een restaurant vinden is al moeilijk. Bazaar is klein maar wel leuk met betere prijzen dan in Side. Fijn dat er een dolmus naar Side rijdt voor het hotel.
Over Kamelya Aishen K Club:
Het Kamelya resort is prachtig! Goed onderhouden en echt een aanrader. Het is erg groot dus 10.000 stappen zijn gemakkelijk te halen. De kamers van Aishen Club waren echt onvoldoende. Oud, maar vooral niet schoon. Zeer kwalijk en geen 5 sterren waard. De service bij receptie is ook waardeloos. Receptie zegt A maar doet B. Voorbeeld: aangegeven dat onze badkamer vies is. Vlekken van andere mensen zaten overal. Receptie zegt dat ze iemand sturen, maar pas na nog 3 bezoekjes 3 dagen later komt er een schoonmaakster. De schoonmaakster geeft aan geen tijd te hebben voor een goede schoonmaak omdat er veel kamers zijn. Eindstand nog steeds een vieze badkamer. Het personeel is niet heel vriendelijk met uitzonderingen daar gelaten.
- Algemene indruk 9
- Ligging 7
- Service 4
- Prijs/kwaliteit 4
- Eten 6
- Kamers 4
- Kindvriendelijk -
- Wifi kwaliteit 10