03 apr 2025 (do)
8 dagen (7 nachten)
vanaf Brussel
va
505
p.p.
Je vliegt naar Antalya Airport of Gazipasa voor deze badplaats.
Vluchtinformatie Antalya Airport
Er wordt in het zomerseizoen dagelijks gevlogen naar Antalya vanaf Amsterdam, Eindhoven en Brussel. Tevens kun je 2x per week vliegen vanaf Maastricht & Groningen. De vluchten worden o.a. uitgevoerd met Corendon Dutch Airlines, Corendon Airlines, Pegasus en Transavia.
De vluchtduur naar Antalya Airport bedraagt ca 3.45 uur.
Transfertijd vanaf de luchthaven Antalya naar:
Alanya: ca. 110 minuten
De genoemde transfertijden zijn slechts ter indicatie en kunnen afwijken door diverse omstandigheden.
De transfer naar je accommodatie is niet inbegrepen, maar optioneel bij te boeken. Klik hier voor meer informatie en de kosten.
Vluchtinformatie Gazipasa
Er wordt een aantal dagen per week naar Gazipasa gevlogen met Corendon (Dutch) Airlines of Transavia. De vluchtduur naar Gazipasa bedraagt ca. 4 uur. Transfertijd vanaf de luchthaven Gazipasa naar Alanya: ca. 60 minuten.
De genoemde transfertijd is een indicatie en kan afwijken door diverse omstandigheden.
De transfer naar je accommodatie is niet inbegrepen, maar optioneel bij te boeken. Klik hier voor meer informatie en de kosten.
De beoordelingen zijn door onze klanten geschreven na hun verblijf in Green Garden Suite
Beoordelingen die ouder zijn dan 48 maanden worden niet meer weergegeven om de relevantie van de getoonde beoordelingen te garanderen. Meer info over onze beoordelingen.
Mooi strand,mooi stad & prachtig weer.gwn Combinatie van zee, bergen en blue sky.
The Corniche Oba naar alanya stad ook prachtig ??
Over Green Garden Suite:
Green garden suite: Super goed familie hotel. Mooie appartement,heel schoon en het personeel was super vriendelijk.
Wellness ook top(turkse hamman en massage was goed)
Bedankt Mme Perihan(chief massage team)&M.Ramazan
Nourdine
Algemene indruk
10
Ligging
10
Service
10
Prijs/kwaliteit
10
Eten
10
Kamers
10
Kindvriendelijk
10
Wifi kwaliteit
8
10
Kimberly Renierkens
Nederland
Gezin met jong(e) kind(eren)
,
Over Oba:
In oba was veel te doen de winkeltjes waren er in de nacht ook open. Het strand was prachtig en de zee heel mooi.
Over Green Garden Suite:
We hebben een hele mooie week gehad in green garden suite. Het hotel was prachtig en het allerbelangrijkste het was schoon! Er werd iedere dag schoongemaakt, nieuw beddengoed en nieuwe handdoeken. All inclusive was ook letterlijk all inclusive. Het eten was heerlijk het was ook warm. Het was vooral fijn dat je kon zien waar het eten bereid werd en zo weet je ook zeker dat het er hygiënische is en dat het met een gerust hart kunt eten. We hadden volledige toegang tot het resort en was 3 x vallen van het hotel vandaan. Personeel is erg vriendelijk en helpen je met alles. We waren met 3 kleine kinderen en die hebben de tijd van hun leven gehad! Het was is een woord GEWELDIG
Algemene indruk
10
Ligging
10
Service
10
Prijs/kwaliteit
10
Eten
10
Kamers
10
Kindvriendelijk
10
Wifi kwaliteit
10
8,0
Lindsay Lloyd
Nederland
Met vrienden
,
Over Oba:
Het strand lag lekker kort bij vanaf ons hotel. Het was schoon en heel mooi uitzicht
Over Green Garden Suite:
De suites waren goed schoon, lekker ruim en mooi. Zou er zo nog een keer slapen